Spacer Line Interactive UPS s upravljanjem, LCD, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, 1 x 12V/7Ah baterija, USB priključak, RJ11/RJ45 kombinacija
Kupite sada
Na skladištu
Specifikacije
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
  • Razno
  • Značajke / Sadržaji
    Kapacitet: 600 VA / 360 W Interaktivni linijski UPS s upravljanjem putem USB porta Učinkovita kontrola mikroprocesora AVR za stabilizaciju napona (pojačanje i smanjenje) Automatsko ponovno pokretanje kada se struja vrati u mrežu Valni oblik (način rada na bateriji): Simulirani sinusni val Punjenje u isključenom načinu rada Vrsta baterije i broj uključenih baterija: 12 V / 7 Ah x1 Funkcija hladnog pokretanja Autonomija pričuvnog napajanja: 19 minuta pri 25% opterećenju, 6 minuta pri 50% opterećenju, Nije preporučljivo koristiti pri 100% opterećenju dugoročno. Sučelje: – Mreža: Schuko strujni kabel – LCD – Izlazni priključci: Schuko x 2 – USB x 1 – Telefonski/mrežni priključak: RJ11/ RJ45. Kompaktne dimenzije (D x Š x V): 300 x 101 x 142 mm Težina: 4,4 kg. Baterija ima jamstvo od 12 mjeseci
Recenzije
Dodajte recenziju
Recite nam svoje mišljenje ocjenom proizvoda
Napišite recenziju
Vaša recenzija
Ocjena
Captcha
Ne znate što napisati?
  • Recite nam je li vam se proizvod svidio.
  • Ispunjava li vaša očekivanja?
  • Ima li dobar omjer cijene i kvalitete?
  • Biste li ga preporučili drugima?
Oznake: Spacer Line Interactive UPS s upravljanjem, LCD, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, 1 x 12V/7Ah baterija, USB priključak, RJ11/RJ45 kombinacija, SPUP-600D-LIT01, USPONI
Pretplatite se na naš Newsletter i ostanite povezani
Recenzije kupaca
Nakon 11232 pregleda
98.03%