Interaktywny UPS Spacer Line z zarządzaniem, LCD, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, 1 x bateria 12V/7Ah, złącze USB, RJ11/RJ45 combo
Kup teraz
W magazynie
Dane techniczne
Znalazłeś problem z opisem produktu? Daj nam znać!
  • Różne
  • Funkcje / Udogodnienia
    Pojemność: 600 VA / 360 W Interaktywny UPS z zarządzaniem przez port USB Efektywna kontrola mikroprocesorowa AVR do stabilizacji napięcia (Boost i Buck) Automatyczny restart po powrocie zasilania do sieci Kształt fali (tryb pracy na baterii): Symulowana fala sinusoidalna Ładowanie w trybie wyłączenia Typ i liczba baterii w zestawie: 12 V / 7 Ah x1 Funkcja zimnego startu Autonomia podtrzymania: 19 minut przy 25% obciążeniu, 6 minut przy 50% obciążeniu, Nie zaleca się używania przy 100% obciążeniu na dłuższą metę. Interfejs: – Sieć: Kabel zasilający Schuko – LCD – Złącza wyjściowe: Schuko x 2 – USB x 1 – Złącze telefoniczne/sieciowe: RJ11/ RJ45. Kompaktowe wymiary (D x S x W): 300 x 101 x 142 mm Waga: 4,4 kg. Bateria ma 12-miesięczną gwarancję
Recenzje
Dodaj opinię
Podziel się z nami swoją opinią, oceniając produkt
Napisz recenzję
Twoja recenzja
Ocena
Captcha
Nie wiesz co napisać?
  • Powiedz nam, czy produkt przypadł Ci do gustu.
  • Czy jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami?
  • Czy ma dobry stosunek ceny do jakości?
  • Czy poleciłbyś to innym?
Tagi: Interaktywny UPS Spacer Line z zarządzaniem, LCD, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, 1 x bateria 12V/7Ah, złącze USB, RJ11/RJ45 combo, SPUP-600D-LIT01, UPS
Zapisz się do naszego Newslettera i bądź w kontakcie
Recenzje kupujących
Po 11232 recenzjach
98.03%