UPS TED Line Interactive 1100VA/600W, zaslon LCD, 4x Schuko
- Koda izdelka: 1100VA
- Pogoj: Novo
- Blagovna znamka : TED Electric
- Garancija: 24 Meseci (Podrobnosti o garanciji)
Opis
Ste našli težavo s tem opisom izdelka? Sporočite nam!
TED Line Interactive UPS 1100VA/600W: Idealna rešitev za zaščito vaše opreme
Z zmogljivostjo 1100VA in 600W se ta model popolnoma prilagodi vašim potrebam, saj ima območje vhodne napetosti med 140V in 290V AC. Ne glede na nihanja napetosti UPS samodejno prilagodi izhodno napetost na 220V +/- 9% v baterijskem načinu, kar zagotavlja stalno in varno napajanje.
Ta UPS je opremljen z dvema baterijama 12V 7.1Ah, ki zagotavljata čas pripravljenosti do 35 minut pri obremenitvi 120W. Poleg tega je običajni čas polnjenja od 7 do 15 ur, kar zagotavlja, da je vaš sistem vedno pripravljen za uporabo.
Njegove kompaktne dimenzije 345 x 145 x 165 mm in neto teža 8,2 kg omogočajo enostavno integracijo v vsak delovni prostor. Poleg tega optimalno deluje v območju vlažnosti od 0 do 90 % in temperaturah do 40 stopinj Celzija, pri čemer ima raven hrupa manj kot 40 dB, zaradi česar je idealna za pisarne ali okolja, občutljiva na hrup.
UPS TED Line Interactive 1100VA / 600W je odlična izbira za zaščito vaše osnovne opreme, ki zagotavlja mir in varnost vsak dan.
Specifikacije
Razno
Značilnosti / ObjektiPrikaz: LCD Moč: 1100VA / 600W Območje vhodne napetosti: 140V - 290V AC Območje vhodne frekvence: 45Hz - 55Hz Regulacija izhodne napetosti (način baterije): 220V +/- 9% AC Izhodno frekvenčno območje (baterijski način): 50Hz +/- 0.5% Čas prevoza: <9ms Waveform (battery mode): simulated sine wave Battery type and number: 2 x 12V 7.1Ah TED Battery Experts Backup time (120W load): 35 minutes Typical recharge time: 7 - 15 hours Full protection: Protect surge, overload, discharge, overcharge and short circuit Output receptacles: 4 x Schuko CEE 7/3 Dimensions D x W x H (mm): 345 x 145 x 165 Net weight: 8.2 kg Operating humidity / temperature: 0 - 90% / 0 - 40 degrees centigrade Noise level: less than 40 dB