Rabljen računalnik HP ProDesk 400 G6 Mini, Intel Core i5-10500T 2.30 - 3.80GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD + 24" monitor in tiskalnik Brother HL-L6300DW
Kupi zdaj
  • Rabljen računalnik HP ProDesk 400 G6 Mini, Intel Core i5-10500T 2.30 - 3.80GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD + 24
Razpoložljive možnosti
Na zalogi
Opis
Ste našli težavo s tem opisom izdelka? Sporočite nam!
Paket rabljenega računalnika HP ProDesk 400 G6 Mini
Izjemna zmogljivost
Z osnovno frekvenco 2.30 GHz in sposobnostjo doseči 3.80 GHz v turbo načinu, ta 10. generacijski procesor ima 6 jeder, ki zagotavljajo tekočo izkušnjo, tudi pri najbolj zahtevnih aplikacijah. RAM pomnilnik 8 GB DDR4 dopolnjuje ta paket in omogoča učinkovito večopravilnost.
Hitro in zanesljivo shranjevanje
Široka povezljivost
Paket vključuje široko paleto priključkov, kot so:
  • 2x USB 2.0 Type-A
  • 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A (2 zadaj, 1 spredaj)
  • 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (spredaj)
  • 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (spredaj)
  • 1x RJ-45 (omrežje)
  • 1x HDMI 1.4
  • 1x DisplayPort
  • 1x jack kombiniran mikrofon/slušalke
Te možnosti povezljivosti vam omogočajo enostavno povezovanje vseh potrebnih perifernih naprav.
Multimedijska izkušnja
Z integrirano grafiko Intel UHD Graphics 630 in vgrajenim zvokom je ta paket idealen za gledanje filmov, lahke igre ali spletne sestanke. Monitor 24" ponuja odlično vizualno kakovost, tiskalnik Brother HL-L6300DW pa popolnoma dopolnjuje to komplet, kar vam zagotavlja vse, kar potrebujete za učinkovito pisarno.
Kompaktna zasnova
Specifikacije
  • Pomnilniški/optični pogoni
  • Kapaciteta HDD (UK)
    256GB
    Vmesnik HDD
    SSD
    Optični pogon
    Nobenega
  • Procesor
  • Model procesorja
    Intel Core i5-10500T
    Frekvenca procesorja (GHz)
    2.30
    Generacija procesorja
    10. generacija
    Turbo frekvenca procesorja (GHz)
    3.80
    Število jeder
    6
    Družina procesorjev
    Intel Core i5
  • Spomin
  • Vrsta pomnilnika RAM
    DDR 4
    Zmogljivost RAM-a
    8 GB
  • Osnovna plošča
  • Vgrajeni video
    Da
    Video kartica
    Intel UHD Graphics 630
    Integriran zvok
    Da
    Integrirano omrežje
  • Drugo
  • Ohišje
    Mini PC
    Vrata
Ocene (2)
Splošna ocena izdelka:
5 (2 recenziji)
Ste lastnik ali ste uporabljali izdelek?
Povejte nam svoje mnenje z oceno izdelka
Napišite oceno
Vaša ocena
Ocena
Captcha
Ne veste kaj napisati?
  • Povejte nam, če vam je bil izdelek všeč.
  • Ali ustreza vašim pričakovanjem?
  • Ali ima dobro razmerje med ceno in kakovostjo?
  • Bi ga priporočili drugim?
: Rabljen računalnik HP ProDesk 400 G6 Mini, Intel Core i5-10500T 2.30 - 3.80GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD + 24" monitor in tiskalnik Brother HL-L6300DW, 400G6, Računalnik + 24-palčni monitor in tiskalnik
Naročite se na naše novice in ostanite povezani
kupcev
Po 11232 pregledih
98.03%