UPS Spacer Line Interactive bez upravljanja, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, LED pokazivač, 1 baterija 12V/7Ah
Kupite sada
Na skladištu
Specifikacije
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
  • Razno
  • Značajke / Sadržaji
    Kapacitet: 600 VA / 360 W UPS interaktivne linije bez upravljanja Učinkovita mikroprocesorska kontrola AVR za stabilizaciju napona (boost i buck) Automatsko ponovno pokretanje kada se struja vrati u mrežu Valni oblik (baterijski način): Simulirani sinusni val Punjenje u isključenom načinu rada Vrsta baterije i broj uključenih baterija: 12 V / 7 Ah x1 Funkcija hladnog paljenja. Autonomija za backup: 19 minuta na 25% trudnoće, 6 minuta na 50% trudnoće, Ne preporučuje se dugotrajno korištenje u 100% trudnoći. Sučelje: – Mreža: Schuko kabel za napajanje – LED x 3 – Izlazni konektori: Schuko x 2. Kompaktne dimenzije (D x S x V): 279 x 101 x 142 mm Težina: 4,2 kg. Baterija ima jamstvo od 12 mjeseci.
Recenzije
Dodajte recenziju
Recite nam svoje mišljenje ocjenom proizvoda
Napišite recenziju
Vaša recenzija
Ocjena
Captcha
Ne znate što napisati?
  • Recite nam je li vam se proizvod svidio.
  • Ispunjava li vaša očekivanja?
  • Ima li dobar omjer cijene i kvalitete?
  • Biste li ga preporučili drugima?
Oznake: UPS Spacer Line Interactive bez upravljanja, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, LED pokazivač, 1 baterija 12V/7Ah, SPUP-600L-LIT01, USPONI
Pretplatite se na naš Newsletter i ostanite povezani
Recenzije kupaca
Nakon 11232 pregleda
98.03%