UPS Spacer Online, LCD, 2000VA/1800W, AVR, 3 x Schuko vtičnica, LCD zaslon, 4 x 12V/9Ah baterija, USB priključek, RS-232, EPO, SNMP reža
Kupi zdaj
Na zalogi
Specifikacije
Ste našli težavo s tem opisom izdelka? Sporočite nam!
  • Razno
  • Značilnosti / Objekti
    Tip: UPS stolp Tehnologija: Splet Močna zmogljivost: 2000VA / 1800W Vodstvo: da Izhodni konektorji: Schuko x 3 Valovna oblika: čisti sinusni val Vključuje AVR: da Nadzorna plošča: LCD zaslon Povprečna dolžina: 10 minut Vključene baterije: 4 Model baterije: 12V/9Ah. Dimenzije: 397 x 145 x 220 mm Teža: 17 kg. Ostalo: USB priključek, kombinirani RJ11/RJ45, RS-232, EPO, SNMP reža. Baterija ima 12-mesečno garancijo.
Ocene
Dodajte oceno
Povejte nam svoje mnenje z oceno izdelka
Napišite oceno
Vaša ocena
Ocena
Captcha
Ne veste kaj napisati?
  • Povejte nam, če vam je bil izdelek všeč.
  • Ali ustreza vašim pričakovanjem?
  • Ali ima dobro razmerje med ceno in kakovostjo?
  • Bi ga priporočili drugim?
: UPS Spacer Online, LCD, 2000VA/1800W, AVR, 3 x Schuko vtičnica, LCD zaslon, 4 x 12V/9Ah baterija, USB priključek, RS-232, EPO, SNMP reža, SPUP-2000D-OLT01, UPS
Naročite se na naše novice in ostanite povezani
kupcev
Po 11232 pregledih
98.03%