UPS Spacer Online, LCD, 2000VA/1800W, AVR, 3 gniazda Schuko, wyświetlacz LCD , 4 akumulatory 12V/9Ah, złącze USB, RS-232, EPO, gniazdo SNMP
Kup teraz
W magazynie
Dane techniczne
Znalazłeś problem z opisem produktu? Daj nam znać!
  • Różne
  • Funkcje / Udogodnienia
    Typ: Wieża UPS Technologia: Online Moc: 2000VA / 1800W Zarządzanie: tak Złącza wyjściowe: Schuko x 3 Kształt fali: czysta fala sinusoidalna Zawiera AVR: tak Panel sterowania: wyświetlacz LCD Średni czas trwania: 10 minut Baterie w zestawie: 4 Model akumulatora: 12V/9Ah. Wymiary: 397 x 145 x 220 mm Waga: 17 kg. Inne: złącze USB, combo RJ11/RJ45, RS-232, EPO, gniazdo SNMP. Akumulator objęty jest 12-miesięczną gwarancją.
Recenzje
Dodaj opinię
Podziel się z nami swoją opinią, oceniając produkt
Napisz recenzję
Twoja recenzja
Ocena
Captcha
Nie wiesz co napisać?
  • Powiedz nam, czy produkt przypadł Ci do gustu.
  • Czy jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami?
  • Czy ma dobry stosunek ceny do jakości?
  • Czy poleciłbyś to innym?
Tagi: UPS Spacer Online, LCD, 2000VA/1800W, AVR, 3 gniazda Schuko, wyświetlacz LCD, 4 akumulatory 12V/9Ah, złącze USB, RS-232, EPO, gniazdo SNMP, SPUP-2000D-OLT01, UPS
Zapisz się do naszego Newslettera i bądź w kontakcie
Recenzje kupujących
Po 11232 recenzjach
98.03%