Second Hand Monitor LG 22MB65PM, 22 Inch IPS LED, 1680 x 1050, VGA, DVI
Buy now
Available Options
In Stock
Description
Found an issue with this product description? Let us know!
Second-Hand LG 22MB65PM Monitor - A Remarkable Visual Experience
Exceptional Visual Quality
Performance and Fast Response
Versatile Connectivity
Technical Specifications
  • Diagonal: 21.5 inch
  • Display type: IPS LED
  • Dot pitch: 0.282 mm
  • Weight: 4.7 Kg
Specifications
  • Display
  • Tip display
    IPS LED
    Diagonal
    21.5
    Response time
    5 ms
    Point Size
    0.282 mm
    Display format
    Wide
    Aspect Image
    16:10
    Color Reproduction
    16.7 million colors
    Brightness
    250 cd/m2
    Resolution
    1680 x 1050
    Maximum viewing angle
    170 H / 160 V
  • Connectivity
  • Signal Input
    Analog and Digital
    Video interface
    VGA DVI
  • Physical Characteristics
  • Weight (Kg)
    4.7
Reviews
Add a review
Tell us your opinion by rating the product
Write a review
Your Review
Rating
Captcha
Don't know what to write?
  • Tell us if you liked the product.
  • Is it up to your expectations?
  • Does it have a good price-quality ratio?
  • Would you recommend it to others?
Tags: Second Hand Monitor LG 22MB65PM, 22 Inch IPS LED, 1680 x 1050, VGA, DVI, 22MB65PM, 22 inch monitors
Subscribe to our Newsletter and stay connected
Buyers Reviews
After 11232 reviews
98.03%