Monitor Second Hand LG 22MB65PM, 22 Inch IPS LED, 1680 x 1050, VGA, DVI
Cumpără
Opţiuni disponibile
Descriere
Ați găsit o problemă cu descrierea acestui produs? Anunțați-ne!
Monitor Second Hand LG 22MB65PM - O Experiență Vizuală Remarcabilă
Descoperiți monitorul LG 22MB65PM, un model de 22 inch care îmbină tehnologia avansată cu un design elegant. Cu un panou IPS LED, acest monitor oferă o calitate a imaginii superioară, ideal pentru birou sau acasă.
Calitate Vizuală Excepțională
Performanță și Răspuns Rapid
Conectivitate Versatilă
Specificații Tehnice
  • Diagonala: 21.5 inch
  • Tip display: IPS LED
  • Dimensiune punct: 0.282 mm
  • Greutate: 4.7 Kg
Specificații
  • Display
  • Tip display
    IPS LED
    Diagonala
    21.5
    Timp de raspuns
    5 ms
    Dimensiune punct
    0.282 mm
    Format display
    Wide
    Aspect imagine
    16:10
    Reproducere culori
    16.7 mlioane de culori
    Luminozitate
    250 cd/m2
    Rezolutie
    1680 x 1050
    Unghi maxim vizibilitate
    170 H / 160 V
  • Conectivitate
  • Semnal Intrare
    Analog si Digital
    Interfata Video
    VGA DVI
  • Caracteristici Fizice
  • Greutate (Kg)
    4.7
Review-uri
Adaugă o recenzie
Spune-ne părerea ta evaluând produsul
Scrie un review
Review-ul dvs.
Notă
Captcha
Nu știi ce să scrii?
  • Spune-ne dacă ți-a plăcut produsul.
  • Este la înălțimea așteptărilor tale?
  • Are un raport bun preț-calitate?
  • L-ai recomanda altora?
Abonați-vă la newsletter-ul nostru și rămâneți conectat
Părerile cumpărătorilor
După 11232 de păreri
98.03%