Tweedehands monitor LG 22MB65PM, 22 inch IPS LED, 1680 x 1050, VGA, DVI
Nu kopen
  • Productcode: 22MB65PM
  • Voorwaarde: Gebruikt
  • Merk: LG
  • Garantie: 12 Maanden (Garantiedetails)
Beschikbare opties
Op voorraad
Beschrijving
Hebt u een probleem gevonden met deze productbeschrijving? Laat het ons weten!
Tweedehands Monitor LG 22MB65PM - Een Opmerkelijke Visuele Ervaring
Uitzonderlijke Visuele Kwaliteit
Prestaties en Snelle Respons
Veelzijdige Connectiviteit
Technische Specificaties
  • Diagonaal: 21,5 inch
  • Displaytype: IPS LED
  • Puntgrootte: 0,282 mm
  • Gewicht: 4,7 Kg
Specificaties
  • Weergave
  • Fooienweergave
    IPS LED
    Diagonaal
    21.5
    Reactietijd
    5 ms
    Puntgrootte
    0,282 mm
    Weergaveformaat
    Wijd
    Beeldverhouding
    16:10
    Kleurweergave
    16,7 miljoen kleuren
    Helderheid
    250 cd/m2
    Resolutie
    1680 x 1050
    Maximale kijkhoek
    170 H / 160 V
  • Connectiviteit
  • Signaalingang
    Analoog en digitaal
    Video-interface
    VGA DVI
  • Fysieke kenmerken
  • Gewicht (Kg)
    4.7
Beoordelingen
Voeg een beoordeling toe
Vertel ons uw mening door het product te beoordelen
Schrijf een recensie
Uw beoordeling
Beoordeling
Captcha
Weet je niet wat je moet schrijven?
  • Vertel ons of je het product leuk vond.
  • Voldoet het aan je verwachtingen?
  • Heeft het een goede prijs-kwaliteitverhouding?
  • Zou je het aan anderen aanbevelen?
Labels: Tweedehands monitor LG 22MB65PM, 22 inch IPS LED, 1680 x 1050, VGA, DVI, 22MB65PM, 22 inch monitoren
Abonneer u op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Kopersbeoordelingen
Na 11232 beoordelingen
98.03%