Tweedehands monitor LG 22MB65PM, 22 inch IPS LED, 1680 x 1050, VGA, DVI
- Productcode: 22MB65PM
- Voorwaarde: Gebruikt
- Merk: LG
- Garantie: 12 Maanden (Garantiedetails)
Beschrijving
Hebt u een probleem gevonden met deze productbeschrijving? Laat het ons weten!
Tweedehands Monitor LG 22MB65PM - Een Opmerkelijke Visuele Ervaring
Uitzonderlijke Visuele Kwaliteit
Prestaties en Snelle Respons
Veelzijdige Connectiviteit
Technische Specificaties
- Diagonaal: 21,5 inch
- Displaytype: IPS LED
- Puntgrootte: 0,282 mm
- Gewicht: 4,7 Kg
Specificaties
Weergave
FooienweergaveIPS LEDDiagonaal21.5Reactietijd5 msPuntgrootte0,282 mmWeergaveformaatWijdBeeldverhouding16:10Kleurweergave16,7 miljoen kleurenHelderheid250 cd/m2Resolutie1680 x 1050Maximale kijkhoek170 H / 160 V