UPS TED Line Interactive 1100VA/600W, LCD zaslon, 4x Schuko
Kupite sada
-10%
Na skladištu
Opis
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
UPS TED Line Interactive 1100VA/600W: idealno rješenje za zaštitu vaše opreme
S kapacitetom od 1100VA i 600W , ovaj se model savršeno prilagođava vašim potrebama, s rasponom ulaznog napona između 140V i 290V AC . Bez obzira na fluktuacije napona, UPS automatski regulira izlazni napon na 220V +/-9% u baterijskom načinu rada, osiguravajući konstantno i sigurno napajanje.
Ovaj UPS opremljen je s dvije baterije od 12 V 7,1 Ah , koje osiguravaju pričuvno vrijeme do 35 minuta pri opterećenju od 120 W. Dodatno, uobičajeno vrijeme punjenja kreće se od 7 do 15 sati , osiguravajući da je vaš sustav uvijek spreman za upotrebu.
Njegove kompaktne dimenzije od 345 x 145 x 165 mm i neto težina od 8,2 kg olakšavaju ga integraciju u svaki radni prostor. Osim toga, optimalno radi u rasponu vlažnosti od 0 - 90% i temperaturama do 40 stupnjeva Celzijusa , uz razinu buke manju od 40 dB , što ga čini idealnim za urede ili okruženja osjetljiva na buku.
Specifikacije
  • Razno
  • Značajke / Sadržaji
    Zaslon: LCD Snaga: 1100VA / 600W Raspon ulaznog napona: 140V - 290V AC Raspon ulazne frekvencije: 45Hz - 55Hz Regulacija izlaznog napona (način rada baterije): 220V +/-9% AC Izlazni frekvencijski raspon (način rada baterije): 50Hz +/- 0.5% Vrijeme prijenosa: <9ms Waveform (battery mode): simulated sine wave Battery type and number: 2 x 12V 7.1Ah TED Battery Experts Backup time (120W load): 35 minutes Typical recharge time: 7 - 15 hours Full protection: Protect surge, overload, discharge, overcharge and short circuit Output receptacles: 4 x Schuko CEE 7/3 Dimensions D x W x H (mm): 345 x 145 x 165 Net weight: 8.2 kg Operating humidity / temperature: 0 - 90% / 0 - 40 degrees centigrade Noise level: less than 40 dB
Recenzije
Dodajte recenziju
Recite nam svoje mišljenje ocjenom proizvoda
Napišite recenziju
Vaša recenzija
Ocjena
Captcha
Ne znate što napisati?
  • Recite nam je li vam se proizvod svidio.
  • Ispunjava li vaša očekivanja?
  • Ima li dobar omjer cijene i kvalitete?
  • Biste li ga preporučili drugima?
Oznake: UPS TED Line Interactive 1100VA/600W, LCD zaslon, 4x Schuko, 1100VA, USPONI
Pretplatite se na naš Newsletter i ostanite povezani
Recenzije kupaca
Nakon 11232 pregleda
98.03%