UPS Spacer Line Interactive. s upravljanjem, LCD, 1000VA/600W, AVR, 4 x Schuko utičnica, LCD zaslon, 2 x 12V/7Ah baterija, USB priključak, RJ11/RJ45 combo
Kupite sada
Na skladištu
Specifikacije
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
  • Razno
  • Značajke / Sadržaji
    Kapacitet: 1000 VA / 600 W Interaktivni linijski UPS s upravljanjem putem USB priključka Učinkovito mikroprocesorsko upravljanje AVR za stabilizaciju napona (Boost i Buck) Automatsko ponovno pokretanje kada se napajanje vrati u mrežu Oblik vala (način rada s baterijom): Simulirani sinusni val Punjenje u isključenom načinu rada Vrsta baterije i broj uključenih baterija: 12 V / 7 Ah x 2 Funkcija hladnog pokretanja Autonomija sigurnosne kopije: 18 minuta pri 25% opterećenja, 5 minuta pri 50% opterećenja, Dugotrajna upotreba pri 100% opterećenju se ne preporučuje. Sučelje: – Mreža: Schuko kabel za napajanje – LCD – Izlazni konektori: Schuko x 4 – USB x 1 – Telefonski/mrežni priključak: RJ11/RJ45 Kompaktne dimenzije (D x Š x V): 320 x 130 x 182 mm Težina: 8,2 kg. Baterija ima 12-mjesečno jamstvo.
Recenzije
Dodajte recenziju
Recite nam svoje mišljenje ocjenom proizvoda
Napišite recenziju
Vaša recenzija
Ocjena
Captcha
Ne znate što napisati?
  • Recite nam je li vam se proizvod svidio.
  • Ispunjava li vaša očekivanja?
  • Ima li dobar omjer cijene i kvalitete?
  • Biste li ga preporučili drugima?
Oznake: UPS Spacer Line Interactive. s upravljanjem, LCD, 1000VA/600W, AVR, 4 x Schuko utičnica, LCD zaslon, 2 x 12V/7Ah baterija, USB priključak, RJ11/RJ45 combo, SPUP-1000D-LIT01, USPONI
Pretplatite se na naš Newsletter i ostanite povezani
Recenzije kupaca
Nakon 11232 pregleda
98.03%