Refurbished prijenosno računalo HP 14-DK0357NG, Ryzen 5 3500U 2.10 - 3.70, 8GB DDR4, 128GB SSD + 1TB HDD, web kamera, 14 inča Full HD, srebrna + Windows 10 Home
- Šifra proizvoda: 14-DK0357NG
- Uvjet: Refurbished
- Brand: HP
- Jamstvo: 36 Mjeseci (Detalji o jamstvu)
Opis
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
Otkrijte obnovljeno prijenosno računalo HP 14-DK0357NG
Kombinirajte performanse s elegancijom uz obnovljeno prijenosno računalo HP 14-DK0357NG. Opremljen AMD Ryzen 5 3500U procesorom, koji radi na frekvencijama do 3,70 GHz, ovo prijenosno računalo idealno je za korisnike koji traže savršenu ravnotežu između snage i učinkovitosti. Uz 8 GB DDR4 RAM-a i hibridni sustav za pohranu koji se sastoji od SSD-a od 128 GB i HDD-a od 1 TB, imat ćete koristi od brzog vremena učitavanja i dovoljno prostora za sve svoje datoteke.
Specifikacije
Prikaz
Razlučivost1920 x 1080Dijagonala (inči)14Tehnologija zaslonaLED
Procesor
Memorija
Vrsta RAM-aDDR 4RAM kapacitet8 GB
tvrdi disk
HDD128GB + 1TBVrsta pohraneSSD + HDDHDD sučeljeSATA
Fizičke karakteristike
Dimenzije (Š x D x V mm)324 x 225 x 20 mm