Rabljeni monitor LG 22MB65PM, 22-inčni IPS LED, 1680 x 1050, VGA, DVI
Kupite sada
  • Šifra proizvoda: 22MB65PM
  • Uvjet: Korišteno
  • Brand: LG
  • Jamstvo: 12 Mjeseci (Detalji o jamstvu)
Dostupne opcije
Na skladištu
Opis
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
Polovni Monitor LG 22MB65PM - Izvanredno Vizualno Iskustvo
Otkrijte monitor LG 22MB65PM, model od 22 inča koji spaja naprednu tehnologiju s elegantnim dizajnom. S IPS LED panelom, ovaj monitor nudi superiornu kvalitetu slike, idealan za ured ili dom.
Izvanredna Vizualna Kvaliteta
Performanse i Brzi Odgovor
Višenamjenska Povezivost
Tehničke Specifikacije
  • Dijagonala: 21.5 inča
  • Tip prikaza: IPS LED
  • Veličina točke: 0.282 mm
  • Težina: 4.7 Kg
Specifikacije
  • Prikaz
  • Vrsta zaslona
    IPS LED
    Dijagonala
    21.5
    Vrijeme odziva
    5 ms
    Veličina u točkama
    0,282 mm
    Format prikaza
    Širok
    Omjer slike
    16:10
    Reprodukcija boja
    16,7 milijuna boja
    Svjetlina
    250 cd/m2
    Razlučivost
    1680 x 1050
    Maksimalni kut gledanja
    170 H / 160 V
  • Povezivost
  • Ulaz signala
    Analogni i digitalni
    Video sučelje
    VGA DVI
  • Fizičke karakteristike
  • Težina (Kg)
    4.7
Recenzije
Dodajte recenziju
Recite nam svoje mišljenje ocjenom proizvoda
Napišite recenziju
Vaša recenzija
Ocjena
Captcha
Ne znate što napisati?
  • Recite nam je li vam se proizvod svidio.
  • Ispunjava li vaša očekivanja?
  • Ima li dobar omjer cijene i kvalitete?
  • Biste li ga preporučili drugima?
Oznake: Rabljeni monitor LG 22MB65PM, 22-inčni IPS LED, 1680 x 1050, VGA, DVI, 22MB65PM, 22 inčni monitori
Pretplatite se na naš Newsletter i ostanite povezani
Recenzije kupaca
Nakon 11232 pregleda
98.03%