UPS Spacer Online, LCD, 1000VA/900W, AVR, sin. čista, 3 x Schuko vtičnica, LCD zaslon, 2 x 12V/9Ah bateriji, USB priključek, RS-232, EPO, SNMP reža
Kupi zdaj
Na zalogi
Specifikacije
Ste našli težavo s tem opisom izdelka? Sporočite nam!
  • Razno
  • Značilnosti / Objekti
    Tip: UPS stolp Tehnologija: Splet Moč: 900W Upravljanje: Izhodni konektorji: Schuko x 3 Valovna oblika: Čisti sinusoid Vsebuje AVR: Da Prikaz na nadzorni plošči LCD Povprečni čas delovanja: 9 min. Vključene baterije: 2 Model baterije: 12V/9Ah Dimenzije: 282 x 145 x 220 mm Teža: 9,8 kg Drugo: USB priključek, kombinacija RJ11/RJ45, RS-232, EPO, SNMP reža Garancija na baterijo: 12 mesecev
Ocene
Dodajte oceno
Povejte nam svoje mnenje z oceno izdelka
Napišite oceno
Vaša ocena
Ocena
Captcha
Ne veste kaj napisati?
  • Povejte nam, če vam je bil izdelek všeč.
  • Ali ustreza vašim pričakovanjem?
  • Ali ima dobro razmerje med ceno in kakovostjo?
  • Bi ga priporočili drugim?
: UPS Spacer Online, LCD, 1000VA/900W, AVR, sin. čista, 3 x Schuko vtičnica, LCD zaslon, 2 x 12V/9Ah bateriji, USB priključek, RS-232, EPO, SNMP reža, SPUP-1000D-OLT01, UPS
Naročite se na naše novice in ostanite povezani
kupcev
Po 11232 pregledih
98.03%