UPS Spacer Line Interactive z upravljanjem, LCD, 800VA/480W, AVR, 2 x Schuko, 1 x 12V/9Ah baterija, USB, RJ11/RJ45 kombinacija
Kupi zdaj
Specifikacije
Ste našli težavo s tem opisom izdelka? Sporočite nam!
  • Razno
  • Značilnosti / Objekti
    Zmogljivost: 800 VA / 480 W Interaktivni linijski UPS z upravljanjem prek USB vhoda Učinkovit mikroprocesorski nadzor AVR za stabilizacijo napetosti (Boost in Buck) Samodejni ponovni zagon ob ponovni vzpostavitvi električnega omrežja Oblika valovanja (način delovanja z baterijo): Simulirani sinusni val Polnjenje v izklopljenem stanju Vrsta baterije in število priloženih baterij: 12 V / 9 Ah x 1 Funkcija hladnega zagona. Avtonomija varnostnega kopiranja: 20 minut pri 25 % obremenitvi, 3 minute pri 50 % obremenitvi. Vmesnik: – Omrežje: Schuko napajalni kabel – LCD – Izhodni priključki: Schuko x 2 – USB x 1 – Telefonski/omrežni priključek: RJ11/RJ45. Kompaktne dimenzije (G x Š x V): 300 x 101 x 142 mm Teža: 5 kg. Baterija ima 12-mesečno garancijo.
Ocene
Dodajte oceno
Povejte nam svoje mnenje z oceno izdelka
Napišite oceno
Vaša ocena
Ocena
Captcha
Ne veste kaj napisati?
  • Povejte nam, če vam je bil izdelek všeč.
  • Ali ustreza vašim pričakovanjem?
  • Ali ima dobro razmerje med ceno in kakovostjo?
  • Bi ga priporočili drugim?
: UPS Spacer Line Interactive z upravljanjem, LCD, 800VA/480W, AVR, 2 x Schuko, 1 x 12V/9Ah baterija, USB, RJ11/RJ45 kombinacija, SPUP-800D-LIT01, UPS
Naročite se na naše novice in ostanite povezani
kupcev
Po 11232 pregledih
98.03%