UPS Spacer Line Interactive brez upravljanja, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, LED indikator, 1 baterija 12V/7Ah
Kupi zdaj
Specifikacije
Ste našli težavo s tem opisom izdelka? Sporočite nam!
  • Razno
  • Značilnosti / Objekti
    Zmogljivost: 600 VA / 360 W Interaktivni linijski UPS brez upravljanja Učinkovito mikroprocesorsko krmiljenje AVR za stabilizacijo napetosti (Boost in Buck) Samodejni ponovni zagon, ko se napajanje vrne v omrežje Oblika valovanja (način delovanja z baterijo): Simulirani sinusni val Polnjenje v izklopljenem načinu Vrsta baterije in število priloženih baterij: 12 V / 7 Ah x 1 Funkcija hladnega zagona. Avtonomija varnostnega kopiranja: 19 minut pri 25 % nosečnosti, 6 minut pri 50 % nosečnosti, Dolgoročna uporaba pri 100% nosečnosti ni priporočljiva. Vmesnik: – Omrežje: Schuko napajalni kabel – 3 LED – Izhodni priključki: Schuko x 2. Kompaktne dimenzije (G x Š x V): 279 x 101 x 142 mm Teža: 4,2 kg. Baterija ima 12-mesečno garancijo.
Ocene
Dodajte oceno
Povejte nam svoje mnenje z oceno izdelka
Napišite oceno
Vaša ocena
Ocena
Captcha
Ne veste kaj napisati?
  • Povejte nam, če vam je bil izdelek všeč.
  • Ali ustreza vašim pričakovanjem?
  • Ali ima dobro razmerje med ceno in kakovostjo?
  • Bi ga priporočili drugim?
: UPS Spacer Line Interactive brez upravljanja, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, LED indikator, 1 baterija 12V/7Ah, SPUP-600L-LIT01, UPS
Naročite se na naše novice in ostanite povezani
kupcev
Po 11232 pregledih
98.03%