UPS Spacer Line Interactive brez upravljanja, 1500VA/900W, AVR, 4 x Schuko vtičnice, LED prikaz stanja, 2 x 12V/9Ah bateriji
Kupi zdaj
Na zalogi
Specifikacije
Ste našli težavo s tem opisom izdelka? Sporočite nam!
  • Razno
  • Značilnosti / Objekti
    Kapaciteta: 1500 VA / 900 W Interaktivni linijski UPS brez upravljanja Učinkovito mikroprocesorsko krmiljenje AVR za stabilizacijo napetosti (Boost in Buck) Samodejni ponovni zagon, ko se elektrika vrne v omrežje Valovna oblika (baterijski način): Simulirani sinusni val Polnjenje v izklopljenem načinu Vrsta baterije in število vključenih baterij: 12 V / 9 Ah x 2 Funkcija hladnega zagona Avtonomija varnostnega kopiranja: 18 minut pri 25% nosečnosti, 6 minut pri 50% nosečnosti, Ni priporočljivo uporabljati ga pri 100 % nosečnosti na dolgi rok. Vmesnik: – Omrežje: Schuko napajalni kabel – LED x 3 – Izhodni priključki: Schuko x 4 Kompaktne dimenzije (D x S x V): 320 x 130 x 182 mm Teža: 10,4 kg. Baterija ima 12-mesečno garancijo.
Ocene
Dodajte oceno
Povejte nam svoje mnenje z oceno izdelka
Napišite oceno
Vaša ocena
Ocena
Captcha
Ne veste kaj napisati?
  • Povejte nam, če vam je bil izdelek všeč.
  • Ali ustreza vašim pričakovanjem?
  • Ali ima dobro razmerje med ceno in kakovostjo?
  • Bi ga priporočili drugim?
: UPS Spacer Line Interactive brez upravljanja, 1500VA/900W, AVR, 4 x Schuko vtičnice, LED prikaz stanja, 2 x 12V/9Ah bateriji, SPUP-1500L-LIT01, UPS
Naročite se na naše novice in ostanite povezani
kupcev
Po 11232 pregledih
98.03%