Spacer Line Interactive UPS z upravljanjem, LCD, 1500VA/900W, AVR, 4 x Schuko vtičnica, LCD zaslon, 2 x 12V/9Ah baterija, USB priključek, kombinacija RJ11/RJ45
Kupi zdaj
Na zalogi
Specifikacije
Ste našli težavo s tem opisom izdelka? Sporočite nam!
  • Razno
  • Značilnosti / Objekti
    Zmogljivost: 1500 VA / 900 W Interaktivni linijski UPS z upravljanjem prek USB vhoda Učinkovit mikroprocesorski nadzor AVR za stabilizacijo napetosti (Boost in Buck) Samodejni ponovni zagon ob ponovni vzpostavitvi električnega omrežja Oblika valovanja (način delovanja z baterijo): Simulirani sinusni val Polnjenje v izklopljenem stanju Vrsta baterije in število priloženih baterij: 12 V / 9 Ah x 2 Funkcija hladnega zagona Avtonomija varnostnega kopiranja: 18 minut pri 25 % obremenitvi, 6 minut pri 50 % obremenitvi, Dolgotrajna uporaba pri 100 % obremenitvi ni priporočljiva. Vmesnik: Omrežje: – Schuko napajalni kabel – LCD – Izhodni priključki: Schuko x 4 – USB x 1 – Telefonski/omrežni priključek: RJ11/RJ45 Kompaktne dimenzije (G x Š x V): 320 x 130 x 182 mm Teža: 10,2 kg. Baterija ima 12-mesečno garancijo.
Ocene
Dodajte oceno
Povejte nam svoje mnenje z oceno izdelka
Napišite oceno
Vaša ocena
Ocena
Captcha
Ne veste kaj napisati?
  • Povejte nam, če vam je bil izdelek všeč.
  • Ali ustreza vašim pričakovanjem?
  • Ali ima dobro razmerje med ceno in kakovostjo?
  • Bi ga priporočili drugim?
: Spacer Line Interactive UPS z upravljanjem, LCD, 1500VA/900W, AVR, 4 x Schuko vtičnica, LCD zaslon, 2 x 12V/9Ah baterija, USB priključek, kombinacija RJ11/RJ45, SPUP-1500D-LIT01, UPS
Naročite se na naše novice in ostanite povezani
kupcev
Po 11232 pregledih
98.03%