UPS Spacer Online, LCD, 1000VA/900W, AVR, sin. pure, 3 x gniazdo Schuko, wyświetlacz LCD , 2 x akumulator 12V/9Ah, złącze USB, RS-232, EPO, gniazdo SNMP
Kup teraz
W magazynie
Dane techniczne
Znalazłeś problem z opisem produktu? Daj nam znać!
  • Różne
  • Funkcje / Udogodnienia
    Typ: Wieża UPS Technologia: Online Moc: 900W Zarządzanie: od Złącza wyjściowe: Schuko x 3 Kształt fali: czysta sinusoida Zawiera AVR: Tak Wyświetlacz LCD panelu sterowania Średni czas działania: 9 min. Baterie w zestawie: 2 Model akumulatora: 12 V/9 Ah Wymiary: 282 x 145 x 220 mm Waga: 9,8 kg Inny: Złącze USB, combo RJ11/RJ45, RS-232, EPO, gniazdo SNMP Gwarancja na baterię: 12 miesięcy
Recenzje
Dodaj opinię
Podziel się z nami swoją opinią, oceniając produkt
Napisz recenzję
Twoja recenzja
Ocena
Captcha
Nie wiesz co napisać?
  • Powiedz nam, czy produkt przypadł Ci do gustu.
  • Czy jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami?
  • Czy ma dobry stosunek ceny do jakości?
  • Czy poleciłbyś to innym?
Tagi: UPS Spacer Online, LCD, 1000VA/900W, AVR, sin. pure, 3 x gniazdo Schuko, wyświetlacz LCD, 2 x akumulator 12V/9Ah, złącze USB, RS-232, EPO, gniazdo SNMP, SPUP-1000D-OLT01, UPS
Zapisz się do naszego Newslettera i bądź w kontakcie
Recenzje kupujących
Po 11232 recenzjach
98.03%