UPS Spacer Line Interactive bez zarządzania, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, LED wskaźnik, 1 bateria 12V/7Ah
Kup teraz
W magazynie
Dane techniczne
Znalazłeś problem z opisem produktu? Daj nam znać!
  • Różne
  • Funkcje / Udogodnienia
    Pojemność: 600 VA / 360 W Interaktywny UPS liniowy bez zarządzania Wydajne sterowanie mikroprocesorowe AVR do stabilizacji napięcia (podwyższanie i obniżanie napięcia) Automatyczne ponowne uruchomienie po powrocie zasilania do sieci Kształt fali (tryb bateryjny): symulowana fala sinusoidalna Ładowanie w trybie wyłączonym Typ akumulatora i liczba dołączonych akumulatorów: 12 V / 7 Ah x1 Funkcja zimnego startu. Autonomia tworzenia kopii zapasowych: 19 minut przy 25% ciąży, 6 minut przy 50% ciąży, Nie zaleca się stosowania leku w 100% ciąży na dłuższą metę. Interfejs: – Sieć: kabel zasilający Schuko – LED x 3 – Złącza wyjściowe: Schuko x 2. Kompaktowe wymiary (gł. x szer. x wys.): 279 x 101 x 142 mm Waga: 4,2 kg. Akumulator objęty jest 12-miesięczną gwarancją.
Recenzje
Dodaj opinię
Podziel się z nami swoją opinią, oceniając produkt
Napisz recenzję
Twoja recenzja
Ocena
Captcha
Nie wiesz co napisać?
  • Powiedz nam, czy produkt przypadł Ci do gustu.
  • Czy jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami?
  • Czy ma dobry stosunek ceny do jakości?
  • Czy poleciłbyś to innym?
Tagi: UPS Spacer Line Interactive bez zarządzania, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, LED wskaźnik, 1 bateria 12V/7Ah, SPUP-600L-LIT01, UPS
Zapisz się do naszego Newslettera i bądź w kontakcie
Recenzje kupujących
Po 11232 recenzjach
98.03%