UPS Spacer Online, LCD, 2000VA/1800W, AVR, 3 x Schuko-aansluiting, LCD display, 4 x 12V/9Ah batterij, USB-connector, RS-232, EPO, SNMP-slot
Nu kopen
Op voorraad
Specificaties
Hebt u een probleem gevonden met deze productbeschrijving? Laat het ons weten!
  • Gemengd
  • Kenmerken / Faciliteiten
    Type: UPS-toren Technologie: Online Vermogen: 2000 VA / 1800 W Management: ja Uitgangsaansluitingen: Schuko x 3 Golfvorm: zuivere sinusgolf Inclusief AVR: ja Bedieningspaneel: LCD scherm Gemiddelde looptijd: 10 minuten Inclusief batterijen: 4 Batterijmodel: 12V/9Ah. Afmetingen: 397 x 145 x 220 mm Gewicht: 17 kg. Overige aansluitingen: USB-connector, gecombineerde RJ11/RJ45-aansluiting, RS-232, EPO, SNMP-slot. De accu heeft 12 maanden garantie.
Beoordelingen
Voeg een beoordeling toe
Vertel ons uw mening door het product te beoordelen
Schrijf een recensie
Uw beoordeling
Beoordeling
Captcha
Weet je niet wat je moet schrijven?
  • Vertel ons of je het product leuk vond.
  • Voldoet het aan je verwachtingen?
  • Heeft het een goede prijs-kwaliteitverhouding?
  • Zou je het aan anderen aanbevelen?
Labels: UPS Spacer Online, LCD, 2000VA/1800W, AVR, 3 x Schuko-aansluiting, LCD display, 4 x 12V/9Ah batterij, USB-connector, RS-232, EPO, SNMP-slot, SPUP-2000D-OLT01, UPS
Abonneer u op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Kopersbeoordelingen
Na 11232 beoordelingen
98.03%