UPS Spacer Line Interactive zonder beheer, 1500VA/900W, AVR, 4 x Schuko stopcontacten, LED statusindicatie, 2 x 12V/9Ah batterijen
Nu kopen
Op voorraad
Specificaties
Hebt u een probleem gevonden met deze productbeschrijving? Laat het ons weten!
  • Gemengd
  • Kenmerken / Faciliteiten
    Capaciteit: 1500 VA / 900 W Interactieve UPS-lijn zonder beheer Efficiënte microprocessorbesturing AVR voor spanningsstabilisatie (boost en buck) Automatische herstart wanneer de stroom terugkeert naar het net. Golfvorm (batterijmodus): gesimuleerde sinusgolf Opladen in uitgeschakelde stand Batterijtype en aantal meegeleverde batterijen: 12 V / 9 Ah x 2 Koude startfunctie Autonomie bij back-up: 18 minuten bij 25% zwangerschap, 6 minuten bij 50% zwangerschap, Het wordt afgeraden om dit product langdurig te gebruiken tijdens een zwangerschap van 100%. Interface: – Netwerk: Schuko-stroomkabel – LED x 3 – Uitgangsaansluitingen: Schuko x 4 Compacte afmetingen (D x B x H): 320 x 130 x 182 mm Gewicht: 10,4 kg. De accu heeft 12 maanden garantie.
Beoordelingen
Voeg een beoordeling toe
Vertel ons uw mening door het product te beoordelen
Schrijf een recensie
Uw beoordeling
Beoordeling
Captcha
Weet je niet wat je moet schrijven?
  • Vertel ons of je het product leuk vond.
  • Voldoet het aan je verwachtingen?
  • Heeft het een goede prijs-kwaliteitverhouding?
  • Zou je het aan anderen aanbevelen?
Labels: UPS Spacer Line Interactive zonder beheer, 1500VA/900W, AVR, 4 x Schuko stopcontacten, LED statusindicatie, 2 x 12V/9Ah batterijen, SPUP-1500L-LIT01, UPS
Abonneer u op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Kopersbeoordelingen
Na 11232 beoordelingen
98.03%