UPS-spacer line-interactive met beheer, LCD-scherm, 1000VA/600W, AVR, 4 Schuko-aansluitingen, LCD display, 2 x 12V/7Ah-accu, USB-aansluiting, RJ11/RJ45-combinatie.
Nu kopen
Op voorraad
Specificaties
Hebt u een probleem gevonden met deze productbeschrijving? Laat het ons weten!
  • Gemengd
  • Kenmerken / Faciliteiten
    Capaciteit: 1000 VA / 600 W Interactieve lijn UPS met beheer via USB-poort Efficiënte microprocessorbesturing AVR voor spanningsstabilisatie (Boost en Buck) Automatische herstart wanneer de stroom terugkeert naar het net. Golfvorm (Batterijmodus): Gesimuleerde sinusgolf Opladen in uit-modus Accutype en aantal inbegrepen batterijen: 12 V / 7 Ah x 2 Cold start-functie Back-upautonomie: 18 minuten bij 25% belasting, 5 minuten bij 50% belasting, Langdurig gebruik bij 100% belasting wordt niet aanbevolen. Interface: – Netwerk: Schuko stroomkabel – LCD – Uitgangsconnectoren: Schuko x 4 – USB x 1 – Telefoon-/netwerkconnector: RJ11/ RJ45 Compacte afmetingen (D x W x H): 320 x 130 x 182 mm Gewicht: 8,2 kg. De batterij heeft een garantie van 12 maanden.
Beoordelingen
Voeg een beoordeling toe
Vertel ons uw mening door het product te beoordelen
Schrijf een recensie
Uw beoordeling
Beoordeling
Captcha
Weet je niet wat je moet schrijven?
  • Vertel ons of je het product leuk vond.
  • Voldoet het aan je verwachtingen?
  • Heeft het een goede prijs-kwaliteitverhouding?
  • Zou je het aan anderen aanbevelen?
Labels: UPS-spacer line-interactive met beheer, LCD-scherm, 1000VA/600W, AVR, 4 Schuko-aansluitingen, LCD display, 2 x 12V/7Ah-accu, USB-aansluiting, RJ11/RJ45-combinatie., SPUP-1000D-LIT01, UPS
Abonneer u op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Kopersbeoordelingen
Na 11232 beoordelingen
98.03%