Nu kopen
  • Productcode: 22EB23PM-B
  • Voorwaarde: Gebruikt
  • Merk: LG
  • Garantie: 12 Maanden (Garantiedetails)
Beschikbare opties
Op voorraad
Beschrijving
Hebt u een probleem gevonden met deze productbeschrijving? Laat het ons weten!
Tweedehands Monitor LG 22EB23PM-B - Prestatie en Esthetiek in een Compact Ontwerp
Opmerkelijke Visuele Kwaliteit
Ontwerp en Connectiviteit
Technische Specificaties
De monitor heeft afmetingen van 505,5 x 238,7 x 365,7 mm en een gewicht van 4,7 kg, waardoor hij gemakkelijk in elke werkruimte te integreren is. Bovendien ondersteunt hij wandmontage met een bevestigingssysteem van 100 x 100 mm.
Energieverbruik
Met een energieverbruik van slechts 21 W is deze monitor een ecologische keuze, die bijdraagt aan lagere elektriciteitskosten zonder afbreuk te doen aan de prestaties.
Specificaties
  • Weergave
  • Fooienweergave
    LED
    Diagonaal
    22
    Reactietijd
    5 ms
    Puntgrootte
    0,282 mm
    Weergaveformaat
    Wijd
    Beeldverhouding
    16:10
    Kleurweergave
    16,7 miljoen kleuren
    Helderheid
    250 cd/m2
    Resolutie
    1680 x 1050
    Maximale kijkhoek
    170 H / 160 V
  • Connectiviteit
  • Signaalingang
    Analoog en digitaal
    Video-interface
    VGA DVI
    DisplayPort-interface
    Ja
    Stroomverbruik (W)
    21
  • Fysieke kenmerken
  • Afmetingen (B x D x H mm)
    505,5 x 238,7 x 365,7 mm
    Gewicht (Kg)
    4,7 kg
    Muurbevestiging
    100 x 100 mm
Beoordelingen (1)
Algemene productbeoordeling:
5 (1 beoordelingen)
1/1
Bent u de eigenaar van het product of heeft u het gebruikt?
Vertel ons uw mening door het product te beoordelen
Schrijf een recensie
Uw beoordeling
Beoordeling
Captcha
Weet je niet wat je moet schrijven?
  • Vertel ons of je het product leuk vond.
  • Voldoet het aan je verwachtingen?
  • Heeft het een goede prijs-kwaliteitverhouding?
  • Zou je het aan anderen aanbevelen?
Labels: Tweedehands monitor LG 22EB23PM-B, 22 Inch LED, 1680 x 1050, VGA, DVI, DisplayPort, USB, Geïntegreerde luidsprekers, 22EB23PM-B, 22 inch monitoren
Abonneer u op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Kopersbeoordelingen
Na 11232 beoordelingen
98.03%