Gebruikte laptop LENOVO V330-14ARR, AMD Ryzen 5 2500U 2.00 - 3.60GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 14 inch HD
Nu kopen
Beschikbare opties
Op voorraad
Beschrijving
Hebt u een probleem gevonden met deze productbeschrijving? Laat het ons weten!
Ontdek de tweedehands LENOVO V330-14ARR laptop
Combineer prestaties met draagbaarheid met de tweedehands LENOVO V330-14ARR laptop . Deze laptop is uitgerust met een AMD Ryzen 5 2500U- processor, die werkt op frequenties tot 3,60 GHz , en is ideaal voor dagelijkse taken, van internetten tot het bewerken van documenten.
Dankzij het 14 inch scherm en de HD-resolutie van 1366 x 768 komt elk detail tot leven, wat zorgt voor een prettige visuele beleving. 8 GB DDR4 RAM zorgt voor soepele multitasking en 256 GB SSD- opslag garandeert snelle laadtijden en een responsief besturingssysteem.
Specificaties
  • Weergave
  • Resolutie
    1366 x 768
    Diagonaal (inch)
    14
    Beeldschermtechnologie
    HD
  • Verwerker
  • Fabrikant van processoren
    AMD
    Model van de verwerker
    AMD Ryzen 5 2500U
    Processor frequentie (GHz)
    2.00
    Turbo processor frequentie (GHz)
    3.60
    Aantal kernen
    4
    Processorfamilie
    AMD Ryzen
  • Geheugen
  • RAM-type
    DDR 4
    RAM-capaciteit
    8 GB
  • Harde schijf
  • HDD capaciteit
    512GB
    Type opslag
    SSD
  • Multimedia
  • Kaartlezer
    Ja
    Webcam
    Nee
  • Ander
  • Havens
    Numeriek toetsenbord
    Nee
  • Videokaart
  • Type videokaart
    Aan boord
    Videokaart Model
    Radeon Vega 8
  • Communicatie
  • Bluetooth
    Ja
    Draadloos
Beoordelingen
Voeg een beoordeling toe
Vertel ons uw mening door het product te beoordelen
Schrijf een recensie
Uw beoordeling
Beoordeling
Captcha
Weet je niet wat je moet schrijven?
  • Vertel ons of je het product leuk vond.
  • Voldoet het aan je verwachtingen?
  • Heeft het een goede prijs-kwaliteitverhouding?
  • Zou je het aan anderen aanbevelen?
Labels: Gebruikte laptop LENOVO V330-14ARR, AMD Ryzen 5 2500U 2.00 - 3.60GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 14 inch HD, v330-14arr, Tweedehands laptops
Abonneer u op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Kopersbeoordelingen
Na 11232 beoordelingen
98.03%