- Productcode: 14-DK0357NG
- Voorwaarde: Gereviseerd
- Merk: HP
- Garantie: 36 Maanden (Garantiedetails)
Beschrijving
Hebt u een probleem gevonden met deze productbeschrijving? Laat het ons weten!
Ontdek de gereviseerde HP 14-DK0357NG laptop
Combineer prestaties met elegantie met de gereviseerde HP 14-DK0357NG laptop . Deze laptop is uitgerust met een AMD Ryzen 5 3500U- processor, die werkt op frequenties tot 3,70 GHz , en is ideaal voor gebruikers die op zoek zijn naar de perfecte balans tussen kracht en efficiëntie. Met 8 GB DDR4 RAM en een hybride opslagsysteem bestaande uit een 128 GB SSD en een 1 TB HDD profiteert u van snelle laadtijden en voldoende ruimte voor al uw bestanden.
Het 14 inch Full HD- scherm (1920 x 1080) biedt een meeslepende visuele ervaring, perfect voor het kijken van films of intensieve werksessies. Dankzij de LED-technologie zijn de kleuren levendig en is het contrast uitstekend. En dankzij de geïntegreerde webcam kunt u in contact blijven met uw dierbaren of collega's.
Specificaties
Weergave
Resolutie1920 x 1080Diagonaal (inch)14BeeldschermtechnologieLED
Verwerker
Geheugen
RAM-typeDDR 4RAM-capaciteit8 GB
Harde schijf
HDD capaciteit128 GB + 1 TBType opslagSSD + HDDHDD interfaceSATA
Fysieke kenmerken
Afmetingen (B x D x H mm)324 x 225 x 20 mm