LENOVO V330-14ARR Gerenoveerde laptop, AMD Ryzen 5 2500U 2.00 - 3.60GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 14 Inch HD + Windows 10 Home
- Productcode: v330-14arr
- Voorwaarde: Gereviseerd
- Merk: LENOVO
- Garantie: 36 Maanden (Garantiedetails)
Beschrijving
Hebt u een probleem gevonden met deze productbeschrijving? Laat het ons weten!
Ontdek de gereviseerde LENOVO V330-14ARR laptop
Combineer prestaties met elegantie met de gereviseerde LENOVO V330-14ARR laptop . Deze laptop is uitgerust met een AMD Ryzen 5 2500U- processor, die werkt op frequenties tot 3,60 GHz , en is daardoor perfect voor dagelijkse taken, van internetten tot het bewerken van documenten. Dankzij het 14 inch scherm en de HD-resolutie van 1366 x 768 komt elk detail tot leven, wat zorgt voor een prettige visuele beleving.