UPS Spacer Online, LCD, 2000VA/1800W, AVR, 3 x Schuko utičnica, LCD zaslon, 4 x 12V/9Ah baterija, USB konektor, RS-232, EPO, SNMP utor
Kupite sada
Na skladištu
Specifikacije
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
  • Razno
  • Značajke / Sadržaji
    Vrsta: UPS toranj Tehnologija: Online Snaga: 2000VA / 1800W Upravljanje: da Izlazni konektori: Schuko x 3 Oblik vala: čisti sinusni val Uključuje AVR: da Upravljačka ploča: LCD zaslon Prosječno vrijeme izvođenja: 10 minuta Baterije uključene: 4 Model baterije: 12V/9Ah. Dimenzije: 397 x 145 x 220 mm Težina: 17 kg. Ostalo: USB priključak, kombinirani RJ11/RJ45, RS-232, EPO, SNMP utor. Baterija ima 12-mjesečno jamstvo.
Recenzije
Dodajte recenziju
Recite nam svoje mišljenje ocjenom proizvoda
Napišite recenziju
Vaša recenzija
Ocjena
Captcha
Ne znate što napisati?
  • Recite nam je li vam se proizvod svidio.
  • Ispunjava li vaša očekivanja?
  • Ima li dobar omjer cijene i kvalitete?
  • Biste li ga preporučili drugima?
Oznake: UPS Spacer Online, LCD, 2000VA/1800W, AVR, 3 x Schuko utičnica, LCD zaslon, 4 x 12V/9Ah baterija, USB konektor, RS-232, EPO, SNMP utor, SPUP-2000D-OLT01, USPONI
Pretplatite se na naš Newsletter i ostanite povezani
Recenzije kupaca
Nakon 11232 pregleda
98.03%