UPS Spacer Line Interactive s upravljanjem, LCD, 800VA/480W, AVR, 2 x Schuko, 1 x 12V/9Ah baterija, USB, RJ11/RJ45 combo
Kupite sada
Na skladištu
Specifikacije
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
  • Razno
  • Značajke / Sadržaji
    Kapacitet: 800 VA / 480 W Interaktivni linijski UPS s upravljanjem putem USB priključka Učinkovito mikroprocesorsko upravljanje AVR za stabilizaciju napona (Boost i Buck) Automatsko ponovno pokretanje kada se napajanje vrati u mrežu Oblik vala (način rada s baterijom): Simulirani sinusni val Punjenje u isključenom načinu rada Vrsta baterije i broj uključenih baterija: 12 V / 9 Ah x1 Funkcija hladnog starta. Autonomija sigurnosne kopije: 20 minuta pri 25% opterećenja, 3 minute pri 50% opterećenja. Sučelje: – Mreža: Schuko kabel za napajanje – LCD – Izlazni konektori: Schuko x 2 – USB x 1 – Telefonski/mrežni priključak: RJ11/RJ45. Kompaktne dimenzije (D x Š x V): 300 x 101 x 142 mm Težina: 5 kg. Baterija ima 12-mjesečno jamstvo.
Recenzije
Dodajte recenziju
Recite nam svoje mišljenje ocjenom proizvoda
Napišite recenziju
Vaša recenzija
Ocjena
Captcha
Ne znate što napisati?
  • Recite nam je li vam se proizvod svidio.
  • Ispunjava li vaša očekivanja?
  • Ima li dobar omjer cijene i kvalitete?
  • Biste li ga preporučili drugima?
Oznake: UPS Spacer Line Interactive s upravljanjem, LCD, 800VA/480W, AVR, 2 x Schuko, 1 x 12V/9Ah baterija, USB, RJ11/RJ45 combo, SPUP-800D-LIT01, USPONI
Pretplatite se na naš Newsletter i ostanite povezani
Recenzije kupaca
Nakon 11232 pregleda
98.03%