UPS Spacer Line Interactive bez upravljanja, 1500VA/900W, AVR, 4 x Schuko utičnice, LED indikator statusa, 2 x 12V/9Ah baterije
Kupite sada
Na skladištu
Specifikacije
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
  • Razno
  • Značajke / Sadržaji
    Kapacitet: 1500 VA / 900 W Interaktivna linija UPS bez upravljanja Učinkovita kontrola mikroprocesora AVR za stabilizaciju napona (Boost i Buck) Automatsko ponovno pokretanje kada se struja vrati u mrežu Oblik valnog signala (na baterijskom načinu): Simulirani sinusni val Punjenje u isključenom načinu rada Vrsta baterije i broj uključenih baterija: 12 V / 9 Ah x 2 Funkcija hladnog pokretanja Autonomija pričuvnog napajanja: 18 minuta pri 25% opterećenja, 6 minuta pri 50% opterećenja, Ne preporučuje se dugotrajna uporaba pri 100% opterećenju. Sučelje: – Mreža: Schuko strujni kabel – LED x 3 – Izlazni konektori: Schuko x 4 Kompaktne dimenzije (D x Š x V): 320 x 130 x 182 mm Težina: 10,4 kg. Baterija ima jamstvo od 12 mjeseci.
Recenzije
Dodajte recenziju
Recite nam svoje mišljenje ocjenom proizvoda
Napišite recenziju
Vaša recenzija
Ocjena
Captcha
Ne znate što napisati?
  • Recite nam je li vam se proizvod svidio.
  • Ispunjava li vaša očekivanja?
  • Ima li dobar omjer cijene i kvalitete?
  • Biste li ga preporučili drugima?
Oznake: UPS Spacer Line Interactive bez upravljanja, 1500VA/900W, AVR, 4 x Schuko utičnice, LED indikator statusa, 2 x 12V/9Ah baterije, SPUP-1500L-LIT01, USPONI
Pretplatite se na naš Newsletter i ostanite povezani
Recenzije kupaca
Nakon 11232 pregleda
98.03%