Rabljeni monitor SAMSUNG S22E450MW, 22 inča LED, 1680 x 1050, VGA, DVI
Kupite sada
-17%
Na skladištu
Opis
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
Polovni monitor SAMSUNG S22E450MW - Performanse i estetika u kompaktnom dizajnu
Otkrijte polovni monitor SAMSUNG S22E450MW, model od 22 inča koji savršeno kombinira naprednu tehnologiju s elegantnim dizajnom. S rezolucijom od 1680 x 1050, ovaj LED monitor pruža jasne i detaljne slike, idealan je kako za ured, tako i za korištenje kod kuće.
S vremenom odziva od samo 5 ms, vizualno iskustvo je glatko, bez kašnjenja, što ga čini pogodnim za razne aktivnosti, od surfanja internetom do gledanja filmova. Veličina točke od 0.282 mm osigurava izvrsnu jasnoću teksta i grafike, a njegov omjer od 16:10 pruža prostrano radno područje.
Njegove kompaktne dimenzije od 502 x 453 x 210 mm i težina od 4.91 Kg čine ga lako integriranim u bilo koji radni prostor, bez kompromisa u stilu. Crna boja dodaje dodatnu eleganciju, čineći ga savršenim dodatkom za bilo koji moderni ured.
Specifikacije
  • Prikaz
  • Vrsta zaslona
    LED
    Dijagonala
    22
    Vrijeme odziva
    5 ms
    Veličina u točkama
    0,282 mm
    Format prikaza
    Širok
    Omjer slike
    16:10
    Reprodukcija boja
    16,7 milijuna boja
    Svjetlina
    200 cd/m2
    Razlučivost
    1650 x 1080
  • Povezivost
  • Ulaz signala
    Analogni i digitalni
    Video sučelje
    VGA, DVI
  • Fizičke karakteristike
  • Dimenzije
    502 x 453 x 210 mm
    Boja
    Crna
    Težina (Kg)
    4,91 Kg
Recenzije (9)
Opća ocjena proizvoda:
5 (9 recenzije)
Posjedujete li ili ste koristili proizvod?
Recite nam svoje mišljenje ocjenom proizvoda
Napišite recenziju
Vaša recenzija
Ocjena
Captcha
Ne znate što napisati?
  • Recite nam je li vam se proizvod svidio.
  • Ispunjava li vaša očekivanja?
  • Ima li dobar omjer cijene i kvalitete?
  • Biste li ga preporučili drugima?
Oznake: Rabljeni monitor SAMSUNG S22E450MW, 22 inča LED, 1680 x 1050, VGA, DVI, S22E450MW, 22 inčni monitori
Pretplatite se na naš Newsletter i ostanite povezani
Recenzije kupaca
Nakon 11232 pregleda
98.03%