Rabljeni monitor LG 22MB65PM, 22-inčni IPS LED, 1680 x 1050, VGA, DVI
- Šifra proizvoda: 22MB65PM
- Uvjet: Korišteno
- Brand: LG
- Jamstvo: 12 Mjeseci (Detalji o jamstvu)
Opis
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
Polovni Monitor LG 22MB65PM - Izvanredno Vizualno Iskustvo
Otkrijte monitor LG 22MB65PM, model od 22 inča koji spaja naprednu tehnologiju s elegantnim dizajnom. S IPS LED panelom, ovaj monitor nudi superiornu kvalitetu slike, idealan za ured ili dom.
Izvanredna Vizualna Kvaliteta
Performanse i Brzi Odgovor
Višenamjenska Povezivost
Tehničke Specifikacije
- Dijagonala: 21.5 inča
- Tip prikaza: IPS LED
- Veličina točke: 0.282 mm
- Težina: 4.7 Kg
Specifikacije
Prikaz
Vrsta zaslonaIPS LEDDijagonala21.5Vrijeme odziva5 msVeličina u točkama0,282 mmFormat prikazaŠirokOmjer slike16:10Reprodukcija boja16,7 milijuna bojaSvjetlina250 cd/m2Razlučivost1680 x 1050Maksimalni kut gledanja170 H / 160 V