- Šifra proizvoda: 22EB23PM-B
- Uvjet: Korišteno
- Brand: LG
- Jamstvo: 12 Mjeseci (Detalji o jamstvu)
Opis
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
Rabljeni monitor LG 22EB23PM-B - Performanse i estetika u kompaktnom dizajnu
Otkrijte monitor LG 22EB23PM-B, model od 22 inča koji spaja naprednu tehnologiju s elegantnim dizajnom. S rezolucijom od 1680 x 1050, ovaj LED monitor nudi zadivljujuće vizualno iskustvo, idealno za ured i dom.
Izvanredna vizualna kvaliteta
Dizajn i povezivost
Tehničke specifikacije
Monitor ima dimenzije 505,5 x 238,7 x 365,7 mm i težinu od 4,7 kg, što ga čini jednostavnim za integraciju u bilo koji radni prostor. Također podržava zidnu montažu sa sustavom za pričvršćivanje od 100 x 100 mm.
Potrošnja energije
S potrošnjom energije od samo 21 W, ovaj monitor je ekološki prihvatljiv izbor, pridonoseći smanjenju troškova električne energije bez ugrožavanja performansi.
Specifikacije
Prikaz
Vrsta zaslonaLEDDijagonala22Vrijeme odziva5 msVeličina u točkama0,282 mmFormat prikazaŠirokOmjer slike16:10Reprodukcija boja16,7 milijuna bojaSvjetlina250 cd/m2Razlučivost1680 x 1050Maksimalni kut gledanja170 H / 160 V
Povezivost
Ulaz signalaAnalogni i digitalniVideo sučeljeVGA DVIDisplayPort sučeljeDaPotrošnja energije (W)21
Fizičke karakteristike
Dimenzije (Š x D x V mm)505,5 x 238,7 x 365,7 mmTežina (Kg)4,7 kgZidni nosač100 x 100 mm