Kupite sada
  • Šifra proizvoda: 22EB23PM-B
  • Uvjet: Korišteno
  • Brand: LG
  • Jamstvo: 12 Mjeseci (Detalji o jamstvu)
Dostupne opcije
Na skladištu
Opis
Pronašli ste problem s opisom ovog proizvoda? Javite nam!
Rabljeni monitor LG 22EB23PM-B - Performanse i estetika u kompaktnom dizajnu
Otkrijte monitor LG 22EB23PM-B, model od 22 inča koji spaja naprednu tehnologiju s elegantnim dizajnom. S rezolucijom od 1680 x 1050, ovaj LED monitor nudi zadivljujuće vizualno iskustvo, idealno za ured i dom.
Izvanredna vizualna kvaliteta
Dizajn i povezivost
Tehničke specifikacije
Monitor ima dimenzije 505,5 x 238,7 x 365,7 mm i težinu od 4,7 kg, što ga čini jednostavnim za integraciju u bilo koji radni prostor. Također podržava zidnu montažu sa sustavom za pričvršćivanje od 100 x 100 mm.
Potrošnja energije
S potrošnjom energije od samo 21 W, ovaj monitor je ekološki prihvatljiv izbor, pridonoseći smanjenju troškova električne energije bez ugrožavanja performansi.
Specifikacije
  • Prikaz
  • Vrsta zaslona
    LED
    Dijagonala
    22
    Vrijeme odziva
    5 ms
    Veličina u točkama
    0,282 mm
    Format prikaza
    Širok
    Omjer slike
    16:10
    Reprodukcija boja
    16,7 milijuna boja
    Svjetlina
    250 cd/m2
    Razlučivost
    1680 x 1050
    Maksimalni kut gledanja
    170 H / 160 V
  • Povezivost
  • Ulaz signala
    Analogni i digitalni
    Video sučelje
    VGA DVI
    DisplayPort sučelje
    Da
    Potrošnja energije (W)
    21
  • Fizičke karakteristike
  • Dimenzije (Š x D x V mm)
    505,5 x 238,7 x 365,7 mm
    Težina (Kg)
    4,7 kg
    Zidni nosač
    100 x 100 mm
Recenzije (1)
Opća ocjena proizvoda:
5 (1 recenzije)
1/1
Posjedujete li ili ste koristili proizvod?
Recite nam svoje mišljenje ocjenom proizvoda
Napišite recenziju
Vaša recenzija
Ocjena
Captcha
Ne znate što napisati?
  • Recite nam je li vam se proizvod svidio.
  • Ispunjava li vaša očekivanja?
  • Ima li dobar omjer cijene i kvalitete?
  • Biste li ga preporučili drugima?
Oznake: Rabljeni monitor LG 22EB23PM-B, 22-inčni LED, 1680 x 1050, VGA, DVI, priključak za zaslon, USB, integrirani zvučnici, 22EB23PM-B, 22 inčni monitori
Pretplatite se na naš Newsletter i ostanite povezani
Recenzije kupaca
Nakon 11232 pregleda
98.03%