Interaktywny UPS Spacer Line z zarządzaniem, LCD, 1500VA/900W, AVR, 4 gniazda Schuko, wyświetlacz LCD , 2 akumulatory 12V/9Ah, złącze USB, combo RJ11/RJ45
Kup teraz
W magazynie
Dane techniczne
Znalazłeś problem z opisem produktu? Daj nam znać!
  • Różne
  • Funkcje / Udogodnienia
    Pojemność: 1500 VA / 900 W Interaktywny UPS liniowy z zarządzaniem przez port USB Wydajne sterowanie mikroprocesorowe AVR do stabilizacji napięcia (Boost i Buck) Automatyczne ponowne uruchomienie po powrocie zasilania do sieci Kształt fali (tryb bateryjny): symulowana fala sinusoidalna Ładowanie w trybie wyłączonym Typ akumulatora i liczba dołączonych akumulatorów: 12 V / 9 Ah x 2 Funkcja zimnego startu Autonomia tworzenia kopii zapasowych: 18 minut przy obciążeniu 25%, 6 minut przy obciążeniu 50%, Nie zaleca się długotrwałego stosowania przy obciążeniu 100%. Interfejs: Sieć: – kabel zasilający Schuko – LCD – Złącza wyjściowe: Schuko x 4 – USB x 1 – Złącze telefoniczne/sieciowe: RJ11/ RJ45 Kompaktowe wymiary (gł. x szer. x wys.): 320 x 130 x 182 mm Waga: 10,2 kg. Akumulator objęty jest 12-miesięczną gwarancją.
Recenzje
Dodaj opinię
Podziel się z nami swoją opinią, oceniając produkt
Napisz recenzję
Twoja recenzja
Ocena
Captcha
Nie wiesz co napisać?
  • Powiedz nam, czy produkt przypadł Ci do gustu.
  • Czy jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami?
  • Czy ma dobry stosunek ceny do jakości?
  • Czy poleciłbyś to innym?
Tagi: Interaktywny UPS Spacer Line z zarządzaniem, LCD, 1500VA/900W, AVR, 4 gniazda Schuko, wyświetlacz LCD, 2 akumulatory 12V/9Ah, złącze USB, combo RJ11/RJ45, SPUP-1500D-LIT01, UPS
Zapisz się do naszego Newslettera i bądź w kontakcie
Recenzje kupujących
Po 11232 recenzjach
98.03%