Laptop Refurbished LENOVO V330-14ARR, AMD Ryzen 5 2500U 2.00 - 3.60GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 14 Inch HD + Windows 10 Home
- Cod produs: v330-14arr
- Condiție: Restaurat
- Producător: LENOVO
- Garanție: 36 Luni (Detalii despre garanție)
Descriere
Ați găsit o problemă cu descrierea acestui produs? Anunțați-ne!
Descoperiți Laptopul Refurbished LENOVO V330-14ARR
Îmbinați performanța cu eleganța cu Laptopul Refurbished LENOVO V330-14ARR. Dotat cu un procesor AMD Ryzen 5 2500U, care funcționează la frecvențe de până la 3.60GHz, acest laptop este perfect pentru sarcini zilnice, de la navigarea pe internet la editarea documentelor. Cu un ecran de 14 inch și o rezoluție HD de 1366 x 768, fiecare detaliu prinde viață, oferind o experiență vizuală plăcută.
Specificații
Display
Rezolutie1366 x 768Diagonala (inch)14Tehnologie displayHD
Procesor
Memorie
Tip RAMDDR 4Capacitate RAM8 GB
Hard Disk
Capacitate HDD512GBTip stocareSSD
Multimedia
Cititor de carduriDACamera WebNu
Software
Sistem de operareWindows 10 Home
Altele
Placa Video
Tip placa videoOnboardModel placa videoRadeon Vega 8
Comunicatii
BluetoothDaWirelessDA
English
German
Spanish
Italian
French
Polish
Greek
Croatian
Dutch
Slovenian
![Laptop Second Hand HP ProBook 650 G5, Intel Core i5-8365U 1.60 - 4.10GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 15.6 Inch Full HD, Webcam, Grad A- [urme ecran, pete luminoase] Laptop Second Hand HP ProBook 650 G5, Intel Core i5-8365U 1.60 - 4.10GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 15.6 Inch Full HD, Webcam, Grad A- [urme ecran, pete luminoase]](https://computershop.eu/image/cache/catalog/product/62399-hp-650-g5-180x180.jpg)