Cumpără
Opţiuni disponibile
Descriere
Ați găsit o problemă cu descrierea acestui produs? Anunțați-ne!
Descoperiți Laptopul Refurbished HP 14-DK0357NG
Îmbinați performanța cu eleganța cu Laptopul Refurbished HP 14-DK0357NG. Dotat cu un procesor AMD Ryzen 5 3500U, care funcționează la frecvențe de până la 3.70 GHz, acest laptop este ideal pentru utilizatorii care caută un echilibru perfect între putere și eficiență. Cu o memorie RAM de 8GB DDR4 și un sistem de stocare hibrid format dintr-un SSD de 128GB și un HDD de 1TB, veți beneficia de timpi de încărcare rapizi și suficient spațiu pentru toate fișierele dumneavoastră.
Display-ul de 14 inch Full HD (1920 x 1080) oferă o experiență vizuală captivantă, perfectă pentru vizionarea filmelor sau pentru sesiuni de lucru intense. Tehnologia LED asigură culori vibrante și un contrast excelent, iar camera web integrată vă permite să rămâneți conectat cu cei dragi sau colegii de muncă.
Specificații
  • Display
  • Rezolutie
    1920 x 1080
    Diagonala (inch)
    14
    Tehnologie display
    LED
  • Procesor
  • Producator procesor
    AMD
    Model Procesor
    Ryzen 5 3500U
    Frecventa procesor (GHz)
    2.10
    Frecventa turbo procesor (GHz)
    3.70
    Cache
    4 MB
    Numar nuclee
    4
    Familie Procesor
    Ryzen
  • Memorie
  • Tip RAM
    DDR 4
    Capacitate RAM
    8 GB
  • Hard Disk
  • Capacitate HDD
    128GB + 1TB
    Tip stocare
    SSD + HDD
    Interfata HDD
    SATA
  • Caracteristici Fizice
  • Dimensiuni (W x D x H mm)
    324 x 225 x 20 mm
  • Multimedia
  • Cititor de carduri
    DA
    Camera Web
    Da
  • Software
  • Sistem de operare
    Windows 10 Home
  • Porturi
  • RJ-45
    Nu
  • Altele
  • Porturi
    2 x USB 3.1 1 x HDMI 1 x USB type C 1 x Audio Out/Microfon
    Greutate
    1.90 kg
  • Placa Video
  • Tip placa video
    Onboard
    Model placa video
    Radeon Vega Graphics
  • Comunicatii
  • Bluetooth
    Wireless
Review-uri (1)
Evaluare generală a produsului:
5 (1 review-uri)
1/1
Dețineți sau ați folosit produsul?
Spune-ne părerea ta evaluând produsul
Scrie un review
Review-ul dvs.
Notă
Captcha
Nu știi ce să scrii?
  • Spune-ne dacă ți-a plăcut produsul.
  • Este la înălțimea așteptărilor tale?
  • Are un raport bun preț-calitate?
  • L-ai recomanda altora?
Abonați-vă la newsletter-ul nostru și rămâneți conectat
Părerile cumpărătorilor
După 11232 de păreri
98.03%