UPS TED Line Interactive 1100VA/600W, οθόνη LCD, 4x Schuko
- Κωδικός προϊόντος: 1100VA
- Κατάσταση: Νέο
- Μάρκα: TED Electric
- Εγγύηση: 24 Μήνες (Λεπτομέρειες εγγύησης)
Περιγραφή
Βρήκατε πρόβλημα με αυτήν την περιγραφή του προϊόντος; Ενημερώστε μας!
UPS TED Line Interactive 1100VA/600W: Η ιδανική λύση για την προστασία του εξοπλισμού σας
Με χωρητικότητα 1100VA και 600W , αυτό το μοντέλο προσαρμόζεται τέλεια στις ανάγκες σας, έχοντας εύρος τάσης εισόδου μεταξύ 140V και 290V AC . Ανεξάρτητα από τις διακυμάνσεις της τάσης, το UPS ρυθμίζει αυτόματα την τάση εξόδου στα 220V +/-9% στη λειτουργία μπαταρίας, εξασφαλίζοντας σταθερή και ασφαλή τροφοδοσία ρεύματος.
Αυτό το UPS είναι εξοπλισμένο με δύο μπαταρίες 12V 7,1Ah , παρέχοντας εφεδρικό χρόνο έως και 35 λεπτά με φορτίο 120W . Επιπλέον, ο τυπικός χρόνος επαναφόρτισης κυμαίνεται από 7 έως 15 ώρες , διασφαλίζοντας ότι το σύστημά σας είναι πάντα έτοιμο για χρήση.
Οι συμπαγείς διαστάσεις του 345 x 145 x 165 mm και το καθαρό βάρος 8,2 kg καθιστούν εύκολη την ενσωμάτωσή του σε οποιονδήποτε χώρο εργασίας. Επιπλέον, λειτουργεί βέλτιστα σε εύρος υγρασίας 0 - 90% και θερμοκρασίες έως 40 βαθμούς Κελσίου , με επίπεδο θορύβου μικρότερο από 40 dB , καθιστώντας το ιδανικό για γραφεία ή περιβάλλοντα ευαίσθητα στον θόρυβο.
Προδιαγραφές
Ανάμικτος
Χαρακτηριστικά / ΕγκαταστάσειςΕκθέτω: LCD Ισχύς: 1100VA / 600W Σειρά τάσης εισαγωγής: 140V - 290V εναλλασσόμενο ρεύμα Εύρος συχνότητας εισόδου: 45Hz - 55Hz Ρύθμιση τάσης εξόδου (λειτουργία μπαταρίας): 220V +/-9% AC Εύρος συχνότητας εξόδου (λειτουργία μπαταρίας): 50Hz +/- 0,5% Χρόνος μεταφοράς: <9ms Waveform (battery mode): simulated sine wave Battery type and number: 2 x 12V 7.1Ah TED Battery Experts Backup time (120W load): 35 minutes Typical recharge time: 7 - 15 hours Full protection: Protect surge, overload, discharge, overcharge and short circuit Output receptacles: 4 x Schuko CEE 7/3 Dimensions D x W x H (mm): 345 x 145 x 165 Net weight: 8.2 kg Operating humidity / temperature: 0 - 90% / 0 - 40 degrees centigrade Noise level: less than 40 dB