- Cod produs: 14-DK0357NG
- Condiție: Restaurat
- Producător: HP
- Garanție: 36 Luni (Detalii despre garanție)
Descriere
Ați găsit o problemă cu descrierea acestui produs? Anunțați-ne!
Descoperiți Laptopul Refurbished HP 14-DK0357NG
Îmbinați performanța cu eleganța cu Laptopul Refurbished HP 14-DK0357NG. Dotat cu un procesor AMD Ryzen 5 3500U, care funcționează la frecvențe de până la 3.70 GHz, acest laptop este ideal pentru utilizatorii care caută un echilibru perfect între putere și eficiență. Cu o memorie RAM de 8GB DDR4 și un sistem de stocare hibrid format dintr-un SSD de 128GB și un HDD de 1TB, veți beneficia de timpi de încărcare rapizi și suficient spațiu pentru toate fișierele dumneavoastră.
Display-ul de 14 inch Full HD (1920 x 1080) oferă o experiență vizuală captivantă, perfectă pentru vizionarea filmelor sau pentru sesiuni de lucru intense. Tehnologia LED asigură culori vibrante și un contrast excelent, iar camera web integrată vă permite să rămâneți conectat cu cei dragi sau colegii de muncă.
Specificații
Display
Rezolutie1920 x 1080Diagonala (inch)14Tehnologie displayLED
Procesor
Memorie
Tip RAMDDR 4Capacitate RAM8 GB
Hard Disk
Capacitate HDD128GB + 1TBTip stocareSSD + HDDInterfata HDDSATA
Caracteristici Fizice
Dimensiuni (W x D x H mm)324 x 225 x 20 mm
Multimedia
Cititor de carduriDACamera WebDa
Software
Sistem de operareWindows 10 Home
Porturi
RJ-45Nu
Altele
Porturi2 x USB 3.1 1 x HDMI 1 x USB type C 1 x Audio Out/MicrofonGreutate1.90 kg
Placa Video
Tip placa videoOnboardModel placa videoRadeon Vega Graphics
Comunicatii
BluetoothDaWirelessDA
English
German
Spanish
Italian
French
Polish
Greek
Croatian
Dutch
Slovenian
![Laptop Second Hand HP ProBook 650 G5, Intel Core i5-8365U 1.60 - 4.10GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 15.6 Inch Full HD, Webcam, Grad A- [urme ecran, pete luminoase] Laptop Second Hand HP ProBook 650 G5, Intel Core i5-8365U 1.60 - 4.10GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 15.6 Inch Full HD, Webcam, Grad A- [urme ecran, pete luminoase]](https://computershop.eu/image/cache/catalog/product/62399-hp-650-g5-180x180.jpg)