UPS TED Line Interactive 1100VA/600W, οθόνη LCD, 4x Schuko
Αγορά τώρα
-10%
Περιγραφή
Βρήκατε πρόβλημα με αυτήν την περιγραφή του προϊόντος; Ενημερώστε μας!
UPS TED Line Interactive 1100VA/600W: Η ιδανική λύση για την προστασία του εξοπλισμού σας
Με χωρητικότητα 1100VA και 600W , αυτό το μοντέλο προσαρμόζεται τέλεια στις ανάγκες σας, έχοντας εύρος τάσης εισόδου μεταξύ 140V και 290V AC . Ανεξάρτητα από τις διακυμάνσεις της τάσης, το UPS ρυθμίζει αυτόματα την τάση εξόδου στα 220V +/-9% στη λειτουργία μπαταρίας, εξασφαλίζοντας σταθερή και ασφαλή τροφοδοσία ρεύματος.
Αυτό το UPS είναι εξοπλισμένο με δύο μπαταρίες 12V 7,1Ah , παρέχοντας εφεδρικό χρόνο έως και 35 λεπτά με φορτίο 120W . Επιπλέον, ο τυπικός χρόνος επαναφόρτισης κυμαίνεται από 7 έως 15 ώρες , διασφαλίζοντας ότι το σύστημά σας είναι πάντα έτοιμο για χρήση.
Οι συμπαγείς διαστάσεις του 345 x 145 x 165 mm και το καθαρό βάρος 8,2 kg καθιστούν εύκολη την ενσωμάτωσή του σε οποιονδήποτε χώρο εργασίας. Επιπλέον, λειτουργεί βέλτιστα σε εύρος υγρασίας 0 - 90% και θερμοκρασίες έως 40 βαθμούς Κελσίου , με επίπεδο θορύβου μικρότερο από 40 dB , καθιστώντας το ιδανικό για γραφεία ή περιβάλλοντα ευαίσθητα στον θόρυβο.
Προδιαγραφές
  • Ανάμικτος
  • Χαρακτηριστικά / Εγκαταστάσεις
    Εκθέτω: LCD Ισχύς: 1100VA / 600W Σειρά τάσης εισαγωγής: 140V - 290V εναλλασσόμενο ρεύμα Εύρος συχνότητας εισόδου: 45Hz - 55Hz Ρύθμιση τάσης εξόδου (λειτουργία μπαταρίας): 220V +/-9% AC Εύρος συχνότητας εξόδου (λειτουργία μπαταρίας): 50Hz +/- 0,5% Χρόνος μεταφοράς: <9ms Waveform (battery mode): simulated sine wave Battery type and number: 2 x 12V 7.1Ah TED Battery Experts Backup time (120W load): 35 minutes Typical recharge time: 7 - 15 hours Full protection: Protect surge, overload, discharge, overcharge and short circuit Output receptacles: 4 x Schuko CEE 7/3 Dimensions D x W x H (mm): 345 x 145 x 165 Net weight: 8.2 kg Operating humidity / temperature: 0 - 90% / 0 - 40 degrees centigrade Noise level: less than 40 dB
Κριτικές
Προσθέστε μια κριτική
Πείτε μας τη γνώμη σας βαθμολογώντας το προϊόν
Γράψτε μια κριτική
Η κριτική σας
Βαθμολογία
Captcha
Δεν ξέρετε τι να γράψετε;
  • Πείτε μας αν σας άρεσε το προϊόν.
  • Ανταποκρίνεται στις προσδοκίες σας;
  • Έχει καλή σχέση τιμής-ποιότητας;
  • Θα το συνιστούσατε σε άλλους;
Ετικέτες: UPS TED Line Interactive 1100VA/600W, οθόνη LCD, 4x Schuko, 1100VA, UPS
Εγγραφείτε στο Newsletter μας και μείνετε συνδεδεμένοι
Κριτικές αγοραστών
Μετά από 11232 κριτικές
98.03%