UPS Spacer Line Interactive χωρίς διαχείριση, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, ένδειξη LED , 1 μπαταρία 12V/7Ah
Προδιαγραφές
Βρήκατε πρόβλημα με αυτήν την περιγραφή του προϊόντος; Ενημερώστε μας!
  • Ανάμικτος
  • Χαρακτηριστικά / Εγκαταστάσεις
    Χωρητικότητα: 600 VA / 360 W Διαδραστικά line UPS χωρίς διαχείριση Αποτελεσματικός έλεγχος μικροεπεξεργαστή AVR για σταθεροποίηση τάσης (Boost και Buck) Αυτόματη επανεκκίνηση όταν επανέλθει το ρεύμα στο δίκτυο Κυματομορφή (Λειτουργία μπαταρίας): Προσομοιωμένο ημιτονοειδές κύμα Φόρτιση σε κατάσταση απενεργοποίησης Τύπος μπαταρίας και αριθμός μπαταριών που περιλαμβάνονται: 12 V / 7 Ah x1 Λειτουργία ψυχρής εκκίνησης. Αυτονομία δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας: 19 λεπτά στο 25% της εγκυμοσύνης, 6 λεπτά στο 50% της εγκυμοσύνης, Δεν συνιστάται η χρήση σε 100% εγκυμοσύνη μακροπρόθεσμα. Διεπαφή: – Δίκτυο: Καλώδιο τροφοδοσίας Schuko – LED x 3 – Υποδοχές εξόδου: Schuko x 2. Συμπαγείς διαστάσεις (Β x Π x Υ): 279 x 101 x 142 mm Βάρος: 4,2 kg. Η μπαταρία έχει 12 μήνες εγγύηση.
Κριτικές
Προσθέστε μια κριτική
Πείτε μας τη γνώμη σας βαθμολογώντας το προϊόν
Γράψτε μια κριτική
Η κριτική σας
Βαθμολογία
Captcha
Δεν ξέρετε τι να γράψετε;
  • Πείτε μας αν σας άρεσε το προϊόν.
  • Ανταποκρίνεται στις προσδοκίες σας;
  • Έχει καλή σχέση τιμής-ποιότητας;
  • Θα το συνιστούσατε σε άλλους;
Ετικέτες: UPS Spacer Line Interactive χωρίς διαχείριση, 600VA/360W, AVR, 2 x Schuko, ένδειξη LED, 1 μπαταρία 12V/7Ah, SPUP-600L-LIT01, UPS
Εγγραφείτε στο Newsletter μας και μείνετε συνδεδεμένοι
Κριτικές αγοραστών
Μετά από 11232 κριτικές
98.03%