UPS Spacer Line Interactive χωρίς διαχείριση, 1500VA/900W, AVR, 4 x υποδοχές Schuko, LED ένδειξη κατάστασης, 2 x 12V/9Ah μπαταρίες
Προδιαγραφές
Βρήκατε πρόβλημα με αυτήν την περιγραφή του προϊόντος; Ενημερώστε μας!
  • Ανάμικτος
  • Χαρακτηριστικά / Εγκαταστάσεις
    Χωρητικότητα: 1500 VA / 900 W Διαδραστικό UPS γραμμής χωρίς διαχείριση Αποτελεσματικός έλεγχος μικροεπεξεργαστή AVR για Σταθεροποίηση Τάσης (Boost και Buck) Αυτόματη επανεκκίνηση όταν επιστρέψει το ρεύμα στο δίκτυο Κυματομορφή (Λειτουργία μπαταρίας): Προσομοιωμένο ημιτονοειδές κύμα Φόρτιση σε λειτουργία απενεργοποίησης Τύπος μπαταρίας και αριθμός μπαταριών που περιλαμβάνονται: 12 V / 9 Ah x 2 Λειτουργία ψυχρής εκκίνησης Αυτονομία δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας: 18 λεπτά στο 25% της εγκυμοσύνης, 6 λεπτά στο 50% της εγκυμοσύνης, Δεν συνιστάται η χρήση του σε 100% εγκυμοσύνη μακροπρόθεσμα. Διεπαφή: – Δίκτυο: Καλώδιο τροφοδοσίας Schuko – LED x 3 – Συνδέσεις εξόδου: Schuko x 4 Συμπαγείς διαστάσεις (Β x Π x Υ): 320 x 130 x 182 mm Βάρος: 10,4 κιλά. Η μπαταρία έχει 12μηνη εγγύηση.
Κριτικές
Προσθέστε μια κριτική
Πείτε μας τη γνώμη σας βαθμολογώντας το προϊόν
Γράψτε μια κριτική
Η κριτική σας
Βαθμολογία
Captcha
Δεν ξέρετε τι να γράψετε;
  • Πείτε μας αν σας άρεσε το προϊόν.
  • Ανταποκρίνεται στις προσδοκίες σας;
  • Έχει καλή σχέση τιμής-ποιότητας;
  • Θα το συνιστούσατε σε άλλους;
Ετικέτες: UPS Spacer Line Interactive χωρίς διαχείριση, 1500VA/900W, AVR, 4 x υποδοχές Schuko, LED ένδειξη κατάστασης, 2 x 12V/9Ah μπαταρίες, SPUP-1500L-LIT01, UPS
Εγγραφείτε στο Newsletter μας και μείνετε συνδεδεμένοι
Κριτικές αγοραστών
Μετά από 11232 κριτικές
98.03%