UPS Spacer Line Interactive με διαχείριση, LCD, 800VA/480W, AVR, 2 x Schuko, 1 x 12V/9Ah μπαταρία, USB, RJ11/RJ45 combo
Προδιαγραφές
Βρήκατε πρόβλημα με αυτήν την περιγραφή του προϊόντος; Ενημερώστε μας!
  • Ανάμικτος
  • Χαρακτηριστικά / Εγκαταστάσεις
    Χωρητικότητα: 800 VA / 480 W Διαδραστικό UPS γραμμής με διαχείριση μέσω θύρας USB Αποτελεσματικός έλεγχος μικροεπεξεργαστή AVR για σταθεροποίηση τάσης (Boost και Buck) Αυτόματη επανεκκίνηση όταν επανέλθει το ρεύμα στο δίκτυο Κυματομορφή (Λειτουργία μπαταρίας): Προσομοιωμένο ημιτονοειδές κύμα Φόρτιση σε κατάσταση απενεργοποίησης Τύπος μπαταρίας και αριθμός μπαταριών που περιλαμβάνονται: 12 V / 9 Ah x1 Λειτουργία ψυχρής εκκίνησης. Αυτονομία δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας: 20 λεπτά με φορτίο 25%, 3 λεπτά με φορτίο 50%. Διεπαφή: – Δίκτυο: Καλώδιο τροφοδοσίας Schuko – LCD – Υποδοχές εξόδου: Schuko x 2 – USB x 1 – Υποδοχή τηλεφώνου/δικτύου: RJ11/ RJ45. Συμπαγείς διαστάσεις (Β x Π x Υ): 300 x 101 x 142 mm Βάρος: 5 κιλά. Η μπαταρία έχει 12μηνη εγγύηση.
Κριτικές
Προσθέστε μια κριτική
Πείτε μας τη γνώμη σας βαθμολογώντας το προϊόν
Γράψτε μια κριτική
Η κριτική σας
Βαθμολογία
Captcha
Δεν ξέρετε τι να γράψετε;
  • Πείτε μας αν σας άρεσε το προϊόν.
  • Ανταποκρίνεται στις προσδοκίες σας;
  • Έχει καλή σχέση τιμής-ποιότητας;
  • Θα το συνιστούσατε σε άλλους;
Ετικέτες: UPS Spacer Line Interactive με διαχείριση, LCD, 800VA/480W, AVR, 2 x Schuko, 1 x 12V/9Ah μπαταρία, USB, RJ11/RJ45 combo, SPUP-800D-LIT01, UPS
Εγγραφείτε στο Newsletter μας και μείνετε συνδεδεμένοι
Κριτικές αγοραστών
Μετά από 11232 κριτικές
98.03%